Bylinná vlasová kúra a solný peeling

Výrobce: Bon Savon

Model: BYLINNÁ VLASOVÁ KÚRA A SOLNÝ PEELING

Dostupnost: Skladem

Cena: 149,00 Kč

Nabízím vám unikátní novinku - mnohasložkovou suchou bylinnou masku, která zlepšuje stav vlasů, přispívá k jejich růstu, je jednoduchá v použití a obsahuje 100 % přírodní ingredience. Neobsahují žádné průmyslové polotovary, výtažky, koncentráty, syntetické složky, vodu ani konzervační látky.

Aktivní složky bylinné masky umožňují očistit pokožku hlavy a vlasy od toxinů, zlepšit prokrvení vlasových folikulů a umocnit lymfatickou drenáž. Maska vyživuje vlasy stopovými prvky, vitamíny a aminokyselinami nezbytnými pro posílení a normální růst vlasů.

Proto dnes péči o krásu a lesk vlasů začneme ozdravením vlasové pokožky prostřednictvím naši peelingové masky.

Proč potřebuje vlasová pokožka peeling? Dodatečné očištění potřebuje nejen naše pleť a tělová pokožka, ale i pokožka vlasová - ta se také regeneruje a obnovuje. V průměru trvá obnova pokožky 26-28 dní. Během tohoto období se kompletně obnovují vrchní vrstvy kůže. Vlasová pokožka ale obsahuje hodně potních a mazových žláz a také vlasy, a proto je mylné věřit, že na čištění této pokožky vystačí běžné šampony anebo běžná maska na vlasy. Ne každý šampon je schopen uvolnit mazové kanálky od nahromaděného mazu a očistit vlasovou pokožku - toto je spojeno se strukturou vlasů: jeho vnější vrstva má ochrannou funkci a je sestavená z velkého množství mikroskopických šupinek (takzvané keratinové šupinky), v nichž se hromadí částečky prachu, zbytky vlasového stylingu, produkty rozkladu toxinů a volných radikálů a také zbytky mazu, produkovaného mazovými žlázami. To vše zhoršuje dýchání kůže, i když, samozřejmě, nejvíce kyslíku kůže získává z krve. Nezapomínejme ale, že i samotná pokožka "dýchá". Kyslík je energií pro dělení buněk a tak ovlivňuje i růst vlasů! Zlepšuje se výživa a krevní zásobení vlasových folikulů. Kyslík a jiné živiny jsou snáze doručovány k vlasovým kořínkům. Díky tomu vlasy lépe rostou a stávají se silnějšími a zdravějšími. Proto je peeling aktivně používán k prevenci a léčbě různých problémů spojených s vlasovou pokožkou. Obzvláště účinný je peeling v boji s lupy, které jsou způsobeny seboreou, při zvýšené funkci mazových žláz a při vypadávání vlasů.

Mimochodem, po použití peelingové kúry mají kosmetické a léčivé prostředky na vlasy mnohonásobně větší účinek.

Peelingová maska je určena pro komplexní očistu vlasové pokožky a odstranění příčiny vzniku lupů. Bylinné složky přípravku pečují o vaše vlasy od kořínků. Nanesením na vlasovou pokožku masážními pohyby dodáte buňkám mnoho minerálů nezbytných pro jejich normální fungování. Produkt účinně čistí, obnovuje a osvěžuje pokožku, dodává vám pocit radosti a vašim vlasům zdravý a zářivý vzhled.

Aktivní složky: 

Léčivý jíl Ghassoul je čistě přírodní biologická surovina, známá pro své čistící účinky. Používá se pro velmi šetrné a důkladné čistění obličeje, těla i vlasů. Ghassoul má vysoký obsah minerálních látek a vzhledem k jeho ionexové vlastností Ghassoul jemně, ale důkladně odstraňuje nečistoty bez poškození pokožky a vlasů, jakož i dodává jim mikroživiny a kondicionuje. V péči o vlasy je výborným tonikem. Ghassoul se zvláště doporučuje pro mastné vlasy, protože čistí a reguluje tvorbu mazu. Tato péče je vhodná i pro normální vlasy. Vlasy získají zdravý lesk a vlasová pokožka svou rovnováhu, což pomůže zbavit se lupů.

Mořská sůl- kdo z nás se nesnažil o posílení nehtů pomocí solných lázní na nehty? Sůl zde funguje na stejném principu. Jelikož naše vlasy, stejně jako i nehty, se skládají z keratinových šupinek. Mořská sůl posiluje vlasy, zásobuje je stopovými prvky, dělá je lesklými a hedvábnými.

Kopřiva je jednou z rostlin, od pradávna používaných v lidovém léčitelství. Je obzvlášť dobrá v péči o vlasy. Kopřiva je bohatá na vitamíny, minerální látky, organické kyseliny a fermenty, které posilují vlasové kořínky, zabraňují vypadávání a stimulují růst vlasů, ale také bojují s lupy. 

Složení: Marocký lávový jíl Ghassoul, léčivé byliny: kopřiva, máta peprná, list břízy, měsíček, hořčice, skoříce, šalvej; mořská sůl.

Doporučení pro péči:

Vezměte si požadované množství suché směsi. Přidejte teplou vodu tak, aby se vytvořila hustá konzistence, kterou lze pohodlně aplikovat na vlasy. Masku použijte před mytím vlasů. Aplikujte k namočeným vlasovým kořínkům kruhovými pohyby ve směru od čela k temeni hlavy, současně konečky prstů jemně masírujte pokožku hlavy.

Je vhodné zabalit vlasy do teplého ručníku. Pro působení účinných látek nechte masku působit 20-30 min. Pak umyjte vlasy obvyklým způsobem. Použijte, pokud je to možné, přírodní šampon nebo šamponové mýdlo.

Kůru používejte jednou týdne, dle potřeby i častěji.

Baleno po 100g do plastových kelímků s víčkem (materiál potravinářský PP).

Cena za 1 ks.

Cena poštovného bude upřesněna dle množství a objemu objednaného zboží.

Napsat recenzi

Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: