Mangové máslo

Výrobce: Výrobce EU

Model: MANGOVÉ MÁSLO

Dostupnost: Na dotaz

Cena: 89,00 Kč

MANGOVÉ MÁSLO 100g

Tuk z tohoto vyzrálého tropického ovoce dodává pleti intenzivní vlhkost a zanechává ji vlhkou.

Mangové máslo, nebo jak tomu říkají experti "mangový olej," má celou řadu opatření, která jsou protizánětlivé, regenerační, hydratační, hydratační krém a charakter. Doporučuje se k léčbě určitých typů kožních onemocnění, jako je ekzém, psoriáza, ekzém a suché formy různé kožní vyrážky. Mnoho lidí používá jej k odstranění bolesti svalů a únavy zbavení se stresu, v souvislosti s tím je mango máslo často obsaženo ve směsích masážních olejů. Kromě toho se předpokládá, že v případě bodnutí hmyzem napomáhá odstranit pocit svědění. 

Mango máslo obnovuje přirozenou lipidovou bariéru pokožky, obnovení jeho schopnosti udržet vlhkost, takže je lze použít po návštěvě sauny nebo bazénu, stejně jako k odstranění účinků vystavení kůže vysychá dalších faktorů, jako je úžeh, omrzliny, popraskání, atd.

Je každodenní péče o pleť, vlasy a nehty. Stejně tak je vhodný pro normální a smíšenou, mladé a zralé, suché a náchylné k podráždění pokožky. Je také nezbytný pro osoby s citlivou a šupinatá kůže. V důsledku jeho použití na obličej a tělo je měkká, sametová a hydratovaná po celý den. Mangové máslo pomáhá v boji proti nezdravé barvy pleti a stařeckých skvrn. Dále je výhodné pro hrubou kůži, změkčuje a vyhlazuje. Navíc při pravidelném používání, mango máslo je dobré médium zamezující vzniku strií.

Napsat recenzi

Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: