Alginátová prášková maska – Mladý ječmen a spirulina

Výrobce: Bon Savon

Model: 50g

Dostupnost: Na dotaz

Cena: 139,00 Kč

NOVÁ GENERACE ALGINÁTOVÉ KOSMETIKY

Pokožka obličeje je vystavena stálému vlivu okolního prostředí a my bohužel nemládneme. Je však dobré vědět, že existuje jedno jednoduché řešení jak mít krásnou a svěží pokožku.

Nevíte, jak během okamžiku vypnou pleť a zbavit se vrásek? Jednoduše si naneste na obličej alginátovou masku s okamžitým účinkem přímo u sebe doma! V současné době jsou alginátové masky jednou z nejpopulárnějších kosmetických procedur. Tyto masky pleť zvláčňují a osvěžují, působí proti otokům, zpevňují a napínají pokožku, což zaručuje liftingový účinek, dále zlepšují barvu pleti a dodávají jí zářivý vzhled.

Masky se používají velmi jednoduše, nemají žádná věková omezení, jsou vhodné pro jakýkoliv typ pleti. Taková maska během jednoho použití dokáže značně zlepšit stav pokožky. Nezapomínejme, že účinek kosmetických přípravků nanesených pod masku se mnohokrát násobí.  

Je obecně známo, že krásná pleť – to není jen dar přírody ale i dílo lidských rukou. Našich rukou, které s láskou nanáší kosmetiku na obličej, tělo a vlasy abychom vypadali krásně v jakémkoliv věku.

 

 

ALGINÁTOVÁ PLEŤOVÁ MASKA  * MLADÝ JEČMEN & SPIRULINA *

 

Omlazující alginátová maska je vhodná pro všechny typy pleti.

Maska na bázi hnědé mořské řasy laminarie a modro-zelené mikrořasy spiruliny obohacená o extrakt mladého ječmene má své

výjimečné vlastnosti díky unikátnímu spojení omlazujících ingrediencí. 

Antioxidační vlastnosti masky pomáhají zachovat zdraví pleti, přispívají k obnovení buněk, zvyšují její tonus a vyhlazují vrásky.

Spirulina – modro-zelená mikrořasa, jediný živý organizmus na Zemi, přeživší beze změn stovky milionů let díky svému unikátnímu

biochemickému složení. Více než 100 (!) důležitých látek se ve spirulině nachází v lehce vstřebatelné formě a bílkovina spiruliny

se našim organizmem vstřebává praktický na 90%. 

Kosmetické prostředky na bázi spiruliny dodávají kůži jas, zvyšují tonus, mají cílené léčivé účinky.

 

Spirulina pleť nejen napíná, ale dělá ji také pružnou a mladou.

Extrakt mladého ječmenu obsahuje velké množství biologicky aktivních látek a je významným zdrojem antioxidantů.

Má silné omlazující vlastností, aktivuje výměnu látek a regeneraci buněk, zvyšuje tonus pleti a zvlhčuje horní vrstvu pokožky. 

Pomáhá obnovovat velmi suchou, poškozenou a zralou pleť.

Ingredients: Kaolin, Spirulina Platensis Powder, Algin, Hordeum Vulgare Powder

 

Více můžete přečíst v mém blogu: 

ALGINÁTOVÉ MASKY – JEDEN Z NEJEFEKTIVNĚJŠÍCH KOSMETICKÝCH PROSTŘEDKŮ NA SVĚTĚ PRO OBLIČEJ !

 

Způsob užívání:

1č.l. (cca 5g) prášku rozmíchejte ve 30 ml vařící vody do vytvoření homogenní pasty. Masku ihned aplikujte na očištěnou pleť v tenké vrstvě mimo oblast očí a úst. Nechte působit 15-20 minut, poté smyjte vlažnou vodou měkkým spongem delikátními pohyby. Na závěr naneste krém dle typu pleti. Používejte 1-2x týdně.

Zbytky nevyužité připravené masky nesmí být skladovány a používány - vyhoďte je do odpadu (ne do kanalizace, aby se neucpal odtok).

Cena za 1 ks.

Napsat recenzi

Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: